Opinie

Korean Lifestyle / Opinie

Co o nas mówią?

Wysokiej jakości produkty, w których zastosowano innowacyjne technologie, zapewnią natychmiastową ulgę w bólu oraz pozwolą leczyć i zapobiegać schorzeniom kręgosłupa i kolan.

dr n.kf. Aleksander Bielecki

To jest dopiero rewolucja! Od teraz nie muszę wykonywać zabiegów u kosmetologa, robię to sama, w domu, a moja cera nigdy nie wyglądała tak dobrze. Polecam Eyeris!

Monika Łaskowiak

Nawet nie przypuszczałam, że efekty mogą przyjść tak szybko i że stosowanie Eyeris może być tak łatwe i wygodne. Teraz mam swój własny gabinet kosmetologiczny i sama dbam o swoją skórę!

Joanna Koźlak

Ból kręgosłupa to niestety efekt mojego trybu pracy i siedzenia przed komputerem. Bardzo się cieszę, że teraz mogę prowadzić skuteczną i samodzielną rehabillitację poza placówkami medycznymi.

Piotr Dębski

Wcześniej musiałam dojeżdżać na rehabilitację, co zabierało mnóstwo czasu - teraz dzięki DiskDr mogę to robić samodzielnie, a jednocześnie niezwykle skutecznie!

Martyna Bizuń

Południowokoreańskie produkty Korean Lifestyle to w Polsce całkowita nowość. Przewiduję, że w szybkim czasie podbiją serca Polaków, tak jak robią to na całym świecie!

Dawid Kolski

Poznaj produkty, na punkcie których oszalał świat!