O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim przedsięwzięciem, mającym na celu promocję technologicznych osiągnięć Korei w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Prywatnie jesteśmy wielbicielami południowokoreańskiej kultury i techniki. Stale podróżujemy do Korei, jesteśmy zakochani w tamtejszym stylu życia i postanowiliśmy udostępnić w naszym regionie osiągnięcia, z których korzystają miliony Koreańczyków.

Korean Lifestyle

Korean Lifestyle to wszystko co jest związane z koreańskim (południowokoreańskim) stylem życia. Mieści się w tym nie tylko obfite czerpanie z najnowszych zdobyczy technologicznych, ale również pojęcia takie jak młody wygląd, zdrowy styl życia, wygoda i racjonalne podejście do świata.

Nasze produkty

Jesteśmy polskim dystrybutorem marek takich jak DiskDr i Eyeris™, które wykorzystują innowacyjne na skalę świata rozwiązania w celach prozdrowotnych i związanych z medycyną estetyczną czy kosmetologią. W tych dziedzinach Korea Południowa jest absolutnym światowym liderem. Wyprzedza inne kraje o całe lata rozwoju własnych, niepowtarzalnych technologii. Od teraz koreańskie produkty dostępne są również w Polsce, a ich asortyment stale będzie przez nas poszerzany.

Zobacz nasze produkty
Zobacz opinie
Dowiedz się więcej o Korei
Potrzebujesz wsparcia w Korei?