Filtr osadowy VITARAIN SW-031.
Pozbądź się rdzy, kamienia i zanieczyszczeń cząsteczkowych

Woda z zanieczyszczeniami osadowymi to wyjątkowo trudny przeciwnik. Rdza i inne zanieczyszczenia kanalizacyjne sprawiają, że woda nieprzyjemnie pachnie i ma żółtawy kolor, a wzięcie prysznica jest przykrą koniecznością. Nie wspominając już o tym, że są to substancje szkodliwe dla zdrowia, powodujące wiele dolegliwości skórnych. Dzięki filtrowi osadowemu VITARAIN z łatwości oczyścisz wodę z zanieczyszczeń gruntowych, pierwiastków żelaza oraz nagromadzonych jonów wapnia i magnezu

Dla Twojego zdrowia i urody

Dzięki zaledwie 5 mikrometrowym porom wkład filtra osadowego VITARAIN skutecznie zatrzymuje wszystkie cząsteczkowe zanieczyszczenia wody o wielkości powyżej 5 mikrometrów. Jak bardzo skuteczne jest to działanie możesz zauważyć już po kilku dniach, obserwując jak wkład filtrujący przybiera rdzawą barwę. Bez niego wszystkie te zanieczyszczenia pozostałyby na Twojej skórze!

Oczyszczenie wody z osadów kamienia i rdzy jest wyjątkowo dobroczynne dla Twojej urody i samopoczucia. Efekty zauważysz już po kilku dniach.

Pamiętaj, że zdrowa skóra jest Twoją naturalną barierą ochronną przed zanieczyszczeniami powietrza i drobnoustrojami. Kąpiel w czystej, pozbawionej zanieczyszczeń wodzie aktywnie wspiera Twoją odporność, poprawiając jednocześnie Twoje samopoczucie.

Dlaczego warto stosować filtry osadowe VITARAIN?

Czystość i higiena łazienki

Dzięki filtrowi osadowemu VITARAIN czyszczenie kabiny prysznicowej, wanny i armatury łazienkowej będzie wyjątkowo łatwe. Użytkowanie tego rodzaju filtra skutecznie zapobiega osadzaniu się uporczywego kamienia, którego usunięcie jest bardzo trudne. Dzięki temu nie jest też konieczne używanie silnych chemikaliów czyszczących, mogących wydzielać szkodliwe opary podrażniające śluzówkę i mające destrukcyjny wpływ na środowisko.

Czysta woda w mniej niż 1 minutę!

To prawda – montaż filtra jest wyjątkowo prosty i nie wymaga ani specjalistycznych narzędzi, ani wiedzy technicznej, ani przebudowy domowej instalacji wodnej. Otrzymany od nas filtr składający się z wkładu osadowego oraz przezroczystej, wytrzymałej obudowy po prostu zamontujesz bezpośrednio do baterii.

Efekty stosowania

 • niezapychanie porów skóry przez cząsteczki, skutkujące widocznie gładszą i jaśniejszą cerą,
 • redukcja zaczerwienień i wyprysków,
 • mniej wysuszona, niełuszcząca się skóra,
 • gładsze, bardziej elastyczne, nawilżone i lepiej układające się włosy,
 • lepsza kondycja skóry skłonnej do podrażnień wynikających z niedostatecznego spłukania środków myjących,
 • większy komfort psychiczny podczas prysznica i kąpieli.

Filtr SW-031

Pozbądź się rdzy, kamienia i zanieczyszczeń cząsteczkowych

SW-031

Filtr węglowy VITARAIN SW-032.
Wybierz czystą wodę bez szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów

Woda jest niezwykłą, życiodajną substancją. Jednak przez niewystarczający proces oczyszczania, chemikalia bakteriobójcze i transport starą siecią wodociągową, nawet woda może być szkodliwa dla Twojej skóry i zdrowia. Możesz temu zaradzić stosując filtr węglowy VITARAIN – dzięki niemu w łatwy i bezpieczny sposób poprawisz jakość wody i swojego życia.

Wyjątkowe działanie filtra węglowego

Filtr prysznicowy z wkładem węglowym VITARAIN w naturalny i bezpieczny dla Twojego zdrowia sposób oczyszcza wodę ze szkodliwych substancji chemicznych, takich jak pestycydy i herbicydy. Dodatkowo, zawarty w filtrze węgiel aktywowany wykazuje także zdolność do pochłaniania chloru oraz związków wapnia i magnezu – głównej przyczyny twardości wody.

 • Filtr VITARAIN jest skuteczny nawet dla mikroskopijnych cząstek zanieczyszczeń wielkości 3μm
 • Nie powoduje skutków ubocznych dla organizmu ani kondycji skóry
 • Skutecznie pochłania nieprzyjemny posmak i zapach wody

Jakie korzyści daje Ci filtr węglowy VITARAIN?

Filtry węglowe VITARAIN to sposób na piękną, młodą skórę i zdrowe włosy. Ich skuteczność filtracyjna sprawia, że woda jest bezpieczna nawet dla wrażliwej, alergicznej lub atopowej skóry.

Jakość i bezpieczeństwo od ręki

Filtry VITARAIN to produkty, które znajdą zastosowanie w każdej łazience. Dzięki uniwersalnemu gwintowi, pasują do wszystkich typów słuchawek prysznicowych, deszczownic i baterii. Sprzedawane są w gotowej do użycia, przezroczystej, trwałej obudowie z wkładem filtrującym.

PROSTY MONTAŻ i UŻYTKOWANIE. Filtr węglowy VITARAIN zainstalujesz w ciągu 1 minuty, bez użycia narzędzi. Jego działanie zaczyna się natychmiast – by skorzystać z jego cudownych właściwości wystarczy odkręcić wodę.

PoDWÓJNE DZIAŁANIE. Filtr węglowy VITARAIN możesz łączyć także z filtrami o innych właściwościach, aby maksymalnie poprawić jakość wody. To działanie pożądane w przypadku, gdy zmagasz się także z wodą zanieczyszczoną z osadami. Montując filtr osadowy VITARAIN przed filtrem węglowym, oczyścisz wodę z zanieczyszczeń cząsteczkowych i unikniesz “zapchania” filtra węglowego, przedłużając tym samym jego żywotność.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO. Każdy filtr VITARAIN jest dokładnie przebadany i całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Efekty stosowania filtra węglowego

 • zabezpieczenie przed wysuszaniem i podrażnieniem skóry
 • pomoc w redukcji łupieżu i swędzącej skóry głowy
 • większy komfort kąpieli
 • lepsza wydajność środków myjących i pielęgnacyjnych

Filtr SW-032

Wybierz czystą wodę bez szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów

SW-032

Filtr prysznicowy VITARAIN z membraną UF SW-033
doskonała ochrona przed bakteriami

Czy wiesz, że nawet w XXI wieku zdarzają się choroby związane z zanieczyszczoną mikrobami wodą z systemów kanalizacyjnych? To niezwykle niebezpieczne i ma miejsce szczególnie w miejscach, w których wciąż występuje niemodernizowana infrastruktura i nieefektywny system uzdatniania wody. Teraz, dzięki filtrowi VITARAIN zakażeniom możesz zapobiegać we własnej łazience.

Przedłużona trwałość filtra

Filtr VITARAIN z membraną UF wyróżnia wysoce wytrzymała i trwała obudowa odporna na uszkodzenia termiczne. Dzięki temu filtr zachowa swoje właściwości przez długi czas i nie odkształci się lub nie pęknie pod wpływem nawet bardzo gorącej wody.

Jednocześnie wszystkie filtry VITARAIN są produktami wyjątkowo przyjaznymi użytkownikom. Dzięki specjalistycznej budowie oraz wysokiej jakości użytych materiałów, gwarantują łatwy i szybki montaż bez narzędzi, prostą wymianę wkładu filtrującego, błyskawiczne działanie, bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska.

Filtr VITARAIN z membraną UF został dokładnie przebadany i dopuszczony do użytku w całej Unii Europejskiej. Używanie tego filtra daje Ci więc podwójną pewność i podwójne korzyści dla Twojego zdrowia.

Skutecznie zapobiegaj groźnym chorobom

Prysznicowy filtr z membraną UF VITARAIN to najwydajniejszy dostępny system domowego oczyszczania wody. Pory wkładu filtracyjnego mają tylko 0.08 mikrometrów wielkości! To wystarczająco, by zatrzymać większość groźnych dla zdrowia bakterii i drobnoustrojów. Przede wszytskim: bakterie E.coli, Salmonelli i gronkowce, większość wirusów, organiczne i nieorganiczne zanieczyszczenia kanalizacyjne i metale ciężkie.

Oczyszczenie wody ze wszystkich tych substancji nie tylko zapobiega chorobom, ale też aktywnie wpływa na poprawę kondycji Twojej skóry. Zatrzymując  metale ciężkie, filtr VITARAIN z membraną UF wyraźnie zmiękcza wodę, zapobiegając:

 • reakcjom alergicznym,
 • podrażnieniom,
 • wysuszeniu.

Zatrzymuje

 • bakterie E.coli, Salmonelli i gronkowce,
 • większość wirusów,
 • organiczne i nieorganiczne zanieczyszczenia kanalizacyjne,
 • metale ciężkie.

Filtr UF SW-033

Wybierz czystą wodę bez szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów

SW-033_02